> Biuro Zamówień Publicznych
ikona wyślijwyślij | ikona drukujdrukuj | ikona tylko tekst.TXT

Dokumenty do pobrania

Witamy w serwisie ogłoszeń o zamówieniach publicznych
Lp.Adres, pod którym można pobrać plikOpis pliku
1http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynik AE3754211RJ.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej Zakup sprzętu komputerowego z dostawą na potrzeby Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.
2http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynikAE375521ES.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej: „Remont pustostanów lokali mieszkalnych stanowiących własność m.st. Warszawy administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy na terenie TZOM Koło w 2021 r. (6 lokali - Obozowa 69 m. 38, Obozowa 63/65 m. 32, Bielskie2 m. 89, Olbrachta 7 m. 21, Ożarowska 77 m. 50, Batalionu AK Zośka 4A m. 16).”
3http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynikAE374521ES.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej: „Ochrona i monitoring obiektów należących do Urzędu Dzielnicy Praga – Południe w Warszawie”
4http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynikAE375321ES.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej: „Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń biurowych Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy położonych w 8 lokalizacjach na terenie Dzielnicy Mokotów”
5http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynik AE376221RJ.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej Usługa ochrony osób i mienia w budynku siedziby Zarządu Terenów Publicznych usytuowanym w Warszawie, przy ul. Podwale 23
6http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynik AE376421RJ.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej Remont pustostanów lokali mieszkalnych będących w 100% własnością m.st. Warszawy, administrowanych przez ZGN Wola TZOM Młynów (5 pustostanów: ul. Syreny 13B m 22, ul. Syreny 15 m 25, ul. Wolska 40A m 33, ul. Wolska 54 m 127, ul. Żytnia 81 m 13).
7http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynik AE376321RJ.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej Najem sprzętu komputerowego składającego się z 2 serwerów oraz macierzy dyskowej o parametrach technicznych określonych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
8http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynikAE375621ES.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej: „Wykonanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych nieruchomości, administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - REJON I DOM SŁUŻEWIEC”
9http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynik AE375721RJ.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej Wykonanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych nieruchomości, administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy REJON II DOM WIERZBNO
10http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynikAE376021ES.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej: „Wykonanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych nieruchomości, administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy – REJON V DOM Konduktorska”
11http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynikAE375821ES.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej: „Wykonanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych nieruchomości, administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy – REJON III DOM Wiśniowa”
12http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynikAE376721ES.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej: "UTRZYMANIE TĘŻNI, PARKU, SKWERÓW, PLACÓW ZABAW ORAZ MŁODZIEŻOWEGO PARKU KULTURY I REKREACJI NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY"

<<powrót

 
herb Warszawy© Urząd m.st. Warszawa  |  ikona kontakt z webmasterem Webmaster |  ikona strona domowa Start  |  Zaloguj się  | 

 
Księga
Zamówień Publicznych
Informacje o ogłoszeniach, w których upłynął termin składania ofert
Ogłoszenia o zamówieniach
Profil nabywcy