> Biuro Zamówień Publicznych
ikona wyślijwyślij | ikona drukujdrukuj | ikona tylko tekst.TXT

Dokumenty do pobrania

Witamy w serwisie ogłoszeń o zamówieniach publicznych
Lp.Adres, pod którym można pobrać plikOpis pliku
1http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynik AE380022RJ.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej Zakładanie i pielęgnacja zieleni oraz koszenie trawy w 2022 roku na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, w tym wpisanym do rejestru zabytków, w TZOM Młynów.
2http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynikAE380122ES.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej: „Zakładanie i pielęgnację zieleni oraz koszenie trawy 2022 roku na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, w tym wpisanym do rejestru zabytków, w TZOM Koło.”
3http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynik AE380222RJ.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej Zakładanie i pielęgnacja zieleni oraz koszenie trawy w 2022 roku na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, w tym wpisanym do rejestru zabytków, w TZOM Nowolipki.
4http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/pliki/wynikAE380322ES.pdfInformacja o Wykonawcy, którego oferta zwyciężyła w aukcji elektronicznej: „Zakładanie i pielęgnację zieleni oraz koszenie trawy w 2022 roku na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, w tym wpisanym do rejestru zabytków, w TZOM Ogrodowa.”

<<powrót

 
herb Warszawy© Urząd m.st. Warszawa  |  ikona kontakt z webmasterem Webmaster |  ikona strona domowa Start  |  Zaloguj się  | 

 
Księga
Zamówień Publicznych
Informacje o ogłoszeniach, w których upłynął termin składania ofert
Ogłoszenia o zamówieniach
Profil nabywcy